Orlen Mistrzostwa Polski w Światkówce Plażowej - Mysłowice 2020

Orlen Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet

Mecz
Boisko
Data
Godz.
Drużyna A
Wynik
Drużyna B
Czas
30
1Tv
2020.08.30
14:30
Kociołek, K. / Ceynowa , A.
2:0 (24:22, 21:19)
Brzostek, M. / Gromadowska, A.
46 min
29
1Tv
2020.08.30
12:00
Antczak, W. / Kozłowska, J.
0:2 (13:21, 12:21)
Strąg, D. / Gruszczyńska, J.
34 min
28
1Tv
2020.08.29
16:00
Brzostek, M. / Gromadowska, A.
2:1 (21:23, 21:19, 15:13)
Strąg, D. / Gruszczyńska, J.
60 min
27
1Tv
2020.08.29
15:15
Kociołek, K. / Ceynowa , A.
2:0 (21:17, 21:15)
Antczak, W. / Kozłowska, J.
31 min
26
3
2020.08.29
13:15
Strąg, D. / Gruszczyńska, J.
2:0 (21:12, 21:16)
Łodej , M. / Marcinowska, M.
39 min
25
2
2020.08.29
13:15
Bielak, Z. / Chudzik, A.
0:2 (12:21, 20:22)
Antczak, W. / Kozłowska, J.
37 min
24
2
2020.08.29
11:30
Łodej , M. / Marcinowska, M.
2:1 (21:17, 13:21, 15:11)
Zdon, A. / Biranowska , P.
53 min
23
2
2020.08.29
10:45
Łukaszewska, J. / Klocek, O.
1:2 (21:23, 21:9, 11:15)
Antczak, W. / Kozłowska, J.
55 min
22
1Tv
2020.08.29
11:30
Bielak, Z. / Chudzik, A.
0:2 (12:21, 14:21)
Brzostek, M. / Gromadowska, A.
35 min
21
1Tv
2020.08.29
10:45
Kociołek, K. / Ceynowa , A.
2:1 (17:21, 21:19, 21:19)
Strąg, D. / Gruszczyńska, J.
65 min
20
4
2020.08.28
16:00
Szczytowicz, M. / Tokarska, M.
0:2 (14:21, 19:21)
Zdon, A. / Biranowska , P.
35 min
19
3
2020.08.28
16:00
Łodej , M. / Marcinowska, M.
2:0 (21:15, 21:19)
Jundziłł, P. / Stadnik, A.
40 min
18
2
2020.08.28
16:00
Antczak, W. / Kozłowska, J.
2:1 (21:17, 14:21, 15:8)
Legieta, K. / Chyła, A.
48 min
17
1
2020.08.28
16:00
Jakuć, K. / Makaruk, A.
0:2 (19:21, 12:21)
Łukaszewska, J. / Klocek, O.
34 min
16
4
2020.08.28
13:15
Szczytowicz, M. / Tokarska, M.
2:0 (21:9, 21:16)
Bilicka, D. / Klajman, K.
34 min
15
3
2020.08.28
13:15
Ciężkowska, M. / Kielak, J.
0:2 (13:21, 8:21)
Łodej , M. / Marcinowska, M.
30 min
14
2
2020.08.28
13:15
Rapacz-Matras, M. / Szajewska-Skuta, M.
0:2 (18:21, 13:21)
Antczak, W. / Kozłowska, J.
41 min
13
1
2020.08.28
13:15
Radkowiak-Kiedacz, A. / Herrmann, Z.
1:2 (18:21, 21:14, 7:15)
Jakuć, K. / Makaruk, A.
48 min
12
4
2020.08.28
12:30
Jundziłł, P. / Stadnik, A.
0:2 (18:21, 17:21)
Brzostek, M. / Gromadowska, A.
45 min
11
3
2020.08.28
12:30
Zdon, A. / Biranowska , P.
1:2 (21:15, 21:23, 15:17)
Bielak, Z. / Chudzik, A.
57 min
10
2
2020.08.28
12:30
Łukaszewska, J. / Klocek, O.
1:2 (15:21, 21:16, 12:15)
Strąg, D. / Gruszczyńska, J.
56 min
9
1
2020.08.28
12:30
Kociołek, K. / Ceynowa , A.
2:0 (21:15, 21:13)
Legieta, K. / Chyła, A.
40 min
8
4
2020.08.28
09:45
Radkowiak-Kiedacz, A. / Herrmann, Z.
0:2 (11:21, 8:21)
Brzostek, M. / Gromadowska, A.
32 min
7
3
2020.08.28
09:45
Jundziłł, P. / Stadnik, A.
2:0 (21:14, 21:10)
Jakuć, K. / Makaruk, A.
32 min
6
2
2020.08.28
09:45
Bielak, Z. / Chudzik, A.
2:0 (21:17, 21:18)
Rapacz-Matras, M. / Szajewska-Skuta, M.
45 min
5
1
2020.08.28
09:45
Zdon, A. / Biranowska , P.
2:0 (21:10, 21:12)
Antczak, W. / Kozłowska, J.
32 min
4
4
2020.08.28
09:00
Ciężkowska, M. / Kielak, J.
0:2 (17:21, 13:21)
Strąg, D. / Gruszczyńska, J.
39 min
3
3
2020.08.28
09:00
Łodej , M. / Marcinowska, M.
1:2 (21:14, 20:22, 19:21)
Łukaszewska, J. / Klocek, O.
57 min
2
2
2020.08.28
09:00
Legieta, K. / Chyła, A.
2:1 (21:23, 21:14, 15:11)
Szczytowicz, M. / Tokarska, M.
63 min
1
1
2020.08.28
09:00
Kociołek, K. / Ceynowa , A.
2:0 (21:13, 21:8)
Bilicka, D. / Klajman, K.
30 min

Strona odświeża się automatycznie co 90 sekund.