Orlen Mistrzostwa Polski w Światkówce Plażowej - Mysłowice 2020

Orlen Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn

Mecz
Boisko
Data
Godz.
Drużyna A
Wynik
Drużyna B
Czas
46
1Tv
2020.08.30
15:30
Kantor, P. / Łosiak, B.
0:2 (11:21, 20:22)
Bryl, M. / Miszczuk, M.
40 min
45
1Tv
2020.08.30
13:00
Prudel, M. / Szałankiewicz, J.
2:0 (21:15, 21:14)
Lech, J. / Korycki, M.
40 min
44
1Tv
2020.08.30
11:00
Bryl, M. / Miszczuk, M.
2:0 (21:19, 21:17)
Lech, J. / Korycki, M.
40 min
43
1Tv
2020.08.30
10:00
Kantor, P. / Łosiak, B.
2:0 (21:18, 21:17)
Prudel, M. / Szałankiewicz, J.
43 min
42
1
2020.08.29
17:30
Rudol, M. / Kruk, M.
1:2 (15:21, 21:15, 12:15)
Lech, J. / Korycki, M.
59 min
41
1Tv
2020.08.29
16:45
Prudel, M. / Szałankiewicz, J.
2:1 (15:21, 27:25, 15:8)
Brożyniak, J. / Janiak, P.
60 min
40
3
2020.08.29
14:15
Lech, J. / Korycki, M.
2:0 (24:22, 21:15)
Kądzioła, M. / Mielczarek, W.
43 min
39
2
2020.08.29
14:15
Lewicki , B. / Maziarek, T.
0:2 (16:21, 16:21)
Brożyniak, J. / Janiak, P.
39 min
38
1Tv
2020.08.29
14:15
Prudel, M. / Szałankiewicz, J.
0:2 (19:21, 19:21)
Bryl, M. / Miszczuk, M.
47 min
37
1Tv
2020.08.29
13:15
Kantor, P. / Łosiak, B.
2:0 (21:17, 21:18)
Rudol, M. / Kruk, M.
42 min
36
4
2020.08.29
12:15
Kądzioła, M. / Mielczarek, W.
2:0 (21:15, 21:19)
Brandt, F. / Prus, J.
38 min
35
3
2020.08.29
12:15
Lech, J. / Korycki, M.
2:0 (21:19, 21:13)
Kałuża, M. / Lewandowski, P.
45 min
34
2
2020.08.29
12:15
Brożyniak, J. / Janiak, P.
2:0 (21:12, 21:16)
Andrys, A. / Andrys, R.
37 min
33
1Tv
2020.08.29
12:15
Lewicki , B. / Maziarek, T.
2:0 (21:16, 21:19)
Chiniewicz, M. / Jaroszczak, T.
40 min
32
4
2020.08.29
09:45
Kądzioła, M. / Mielczarek, W.
2:0 (21:11, 21:18)
Groszek, P. / Krasiński, J.
34 min
31
3
2020.08.29
09:45
Sadowski, M. / Waligóra, T.
0:2 (14:21, 14:21)
Lech, J. / Korycki, M.
41 min
30
2
2020.08.29
09:45
Brożyniak, J. / Janiak, P.
2:0 (21:19, 21:15)
Nowak, J. / Florczyk, M.
40 min
29
1
2020.08.29
09:45
Ilewicz, P. / Zdybek, J.
1:2 (21:13, 17:21, 11:15)
Lewicki , B. / Maziarek, T.
45 min
28
4
2020.08.29
08;45
Kałuża, M. / Lewandowski, P.
1:2 (21:13, 12:21, 13:15)
Bryl, M. / Miszczuk, M.
50 min
27
3
2020.08.29
08:45
Prudel, M. / Szałankiewicz, J.
2:0 (21:17, 23:21)
Brandt, F. / Prus, J.
43 min
26
2
2020.08.29
08:45
Chiniewicz, M. / Jaroszczak, T.
0:2 (10:21, 19:21)
Rudol, M. / Kruk, M.
42 min
25
1
2020.08.29
08:45
Kantor, P. / Łosiak, B.
2:0 (21:12, 22:20)
Andrys, A. / Andrys, R.
38 min
24
4
2020.08.28
17:45
Kaczmarek , S. / Sdebel, A.
0:2 (16:21, 17:21)
Groszek, P. / Krasiński, J.
50 min
23
3
2020.08.28
17:45
Bury, M. / Niewiadomski, A.
0:2 (12:21, 15:21)
Kądzioła, M. / Mielczarek, W.
29 min
22
2
2020.08.28
17:45
Zarankiewicz, M. / Parcej, A.
0:2 (15:21, 13:21)
Lech, J. / Korycki, M.
33 min
21
1
2020.08.28
17:45
Sadowski, M. / Waligóra, T.
2:0 (21:19, 21:16)
Kurowski, J. / Lesiecki, M.
35 min
20
4
2020.08.28
16:45
Paszkowski, A. / Białecki, A.
0:2 (17:21, 14:21)
Nowak, J. / Florczyk, M.
37 min
19
3
2020.08.28
16:45
Okrzeja, M. / Chudek, K.
0:2 (11:21, 10:21)
Brożyniak, J. / Janiak, P.
30 min
18
2
2020.08.28
16:45
Waszczuk, K. / Popiela, D.
0:2 (10:21, 11:21)
Lewicki , B. / Maziarek, T.
35 min
17
1
2020.08.28
16:45
Szczepanik, K. / Warzocha, K.
0:2 (13:21, 18:21)
Ilewicz, P. / Zdybek, J.
37 min
16
4
2020.08.28
15:00
Groszek, P. / Krasiński, J.
0:2 (10:21, 14:21)
Bryl, M. / Miszczuk, M.
30 min
15
3
2020.08.28
15:00
Kądzioła, M. / Mielczarek, W.
0:2 (19:21, 15:21)
Kałuża, M. / Lewandowski, P.
35 min
14
2
2020.08.28
15:00
Brandt, F. / Prus, J.
2:0 (21:16, 21:16)
Lech, J. / Korycki, M.
39 min
13
1
2020.08.28
15:00
Prudel, M. / Szałankiewicz, J.
2:0 (21:18, 21:7)
Kurowski, J. / Lesiecki, M.
36 min
12
4
2020.08.28
14:00
Nowak, J. / Florczyk, M.
0:2 (17:21, 12:21)
Rudol, M. / Kruk, M.
47 min
11
3
2020.08.28
14:00
Brożyniak, J. / Janiak, P.
1:2 (21:18, 16:21, 13:15)
Chiniewicz, M. / Jaroszczak, T.
60 min
10
2
2020.08.28
14:00
Andrys, A. / Andrys, R.
2:0 (21:16, 21:18)
Lewicki , B. / Maziarek, T.
36 min
9
1
2020.08.28
14:00
Kantor, P. / Łosiak, B.
2:0 (21:13, 21:10)
Ilewicz, P. / Zdybek, J.
34 min
8
4
2020.08.28
11:30
Szczepanik, K. / Warzocha, K.
0:2 (12:21, 19:21)
Groszek, P. / Krasiński, J.
35 min
7
3
2020.08.28
11:30
Waszczuk, K. / Popiela, D.
0:2 (8:21, 15:21)
Kałuża, M. / Lewandowski, P.
43 min
6
2
2020.08.28
11:30
Brandt, F. / Prus, J.
2:0 (21:13, 21:19)
Okrzeja, M. / Chudek, K.
35 min
5
1
2020.08.28
11:30
Kurowski, J. / Lesiecki, M.
2:1 (16:21, 21:18, 15:13)
Paszkowski, A. / Białecki, A.
58 min
4
4
2020.08.28
10:30
Nowak, J. / Florczyk, M.
2:1 (19:21, 21:15, 15:13)
Sadowski, M. / Waligóra, T.
52 min
3
3
2020.08.28
10:30
Zarankiewicz, M. / Parcej, A.
1:2 (21:15, 13:21, 12:15)
Chiniewicz, M. / Jaroszczak, T.
46 min
2
2
2020.08.28
10:30
Andrys, A. / Andrys, R.
2:0 (21:12, 21:12)
Bury, M. / Niewiadomski, A.
30 min
1
1
2020.08.28
10:30
Ilewicz, P. / Zdybek, J.
2:1 (21:18, 17:21, 15:8)
Kaczmarek , S. / Sdebel, A.
52 min

Strona odświeża się automatycznie co 90 sekund.